Supra MD08-16-EU/MSP Aluminium Elektrik Dağıtım Ünitesi
21.271,76 TL
3.946,62 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
Supra MD08-16-EU/MSP
Fiyat
Havale
20.420,89 TL (%4,00 havale indirimi)
Paylaş:
Stok Sorunuz
Uluslararası IEC-320 standartlarında 8 adet 16A yüksek kaliteli EU tip çıkış sunan elektrik dağıtım kutusudur.
Ek olarak üzerinde bulunan 10A sigorta ile en beklenmedik durumlar için bile çifte koruma sunan Supra Mains Block ürünleri kaliteli ve güvenli enerji dağıtımı için mükemmel birer seçenek sunar.
YAPISAL ÖZELLİKLER
Özel Teknolojiler NIF (Non Intrusive Filter)
İletken Metalurjisi 99,999 5N OFC Saf Bakır
Çıkış Sayısı 6
Çıkış Konektör Tipi Shuko EU
Giriş Konektör Tipi IEC 16A
Kasa Malzemesi Özel Aluminyum Alaşım
Kabinet Montajına Uygunluk -
KULLANIM ALANLARI
İdeal Kullanım Yeri Her türlü müzik ve ev sineması sistemleri
İdeal Sistem Seviyesi Her türlü stereo ve surround sistemleri
Öne Çıkan Performans Özelliği Mükemmel elektrik kalitesi ve güvenilirlik
Ses/Görüntü/Diğer Sistemler Uygunluğu Evet/Evet/Evet
TEKNİK ÖZELLİKLER
Maksimum Voltaj Uyumluluğu 230V
Maksimum Akım Kapasitesi 16A
Sigorta (Değeri) 10A