SB Acoustics SATORI TW29BN-B-8 / Beryllium Tweeter
27.566,49 TL
5.114,50 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
SATORI TW29BN-B-8
Fiyat
Havale
26.463,83 TL (%4,00 havale indirimi)
Paylaş:
SATORI TW29BN-B-8 / BERYLLIUM Tweeter
Özellikler
  • Berilyum kubbe, rezonanssız yüksek frekans uzantısı için
  • Entegre mekanik ayrıştırmaya sahip iki parçalı alüminyum ön plaka
  • Gelişmiş dinamikler için çift dengeli sıkıştırma odaları
  • Mutlak minimum ses bobini endüktansı ve minimum faz kayması için çift bakır kapak
  • Arka hazneye optimum bağlantı için sığ akış optimize edilmiş mıknatıs yapısı
  • Düşük hareketli kütle için CCAW ses bobini
  • Uzun ömürlü gümüş kurşun teller
  • Genişletilmiş aralık için düşük rezonans frekansı
Teknik Özellikler
Nominal Empedans: 8 Ω
DC direnci, Re: 6.2 Ω
Ses bobini endüktansı, Le: 0.04 mH
Etkin piston alanı, Sd: 9.6 cm2
Ses bobini çapı: 29 mm
Ses bobini yüksekliği: 2.1 mm
Hava aralığı yüksekliği: 2.5 mm
Doğrusal bobin hareketi (p-p): 0.4 mm
Hava dahil hareketli kütle, Mms: 0.44 g
Serbest hava rezonansı, Fs: 750 Hz
Hassasiyet (2.83V/1m): 93.5 dB
Mekanik Q-faktörü, Qms: 1.75
Elektriksel Q-faktörü, Qes: 0.80
Toplam Q-faktörü, Qts: 0.55
Kuvvet faktörü, Bl: 4.1 Tm
Anma gücü*: 80 W
Manyetik akı yoğunluğu: 1.5 T
Mıknatıs ağırlığı: 0.1 kg
Net ağırlık: 0.4 kg
*IEC 268-5, high-pass Butterworth, 2600 Hz, 12 dB/oct.