SB Acoustics SB29SDAC-C000-4 Tweeter
3.039,25 TL
563,88 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
SB Acoustics SB29SDAC-C000-4
Fiyat
Havale
2.917,68 TL (%4,00 havale indirimi)
Paylaş:
SB29SDAC-C000-4 / FABRIC Tweeter
Özellikler
  • Geniş surround dome, akustik çıkışı artırır.
  • Çift dengeli sıkıştırma odası, dinamikleri geliştirir.
  • Bakır kapak, ses bobini endüktansını azaltır ve faz kaymasını en aza indirir.
  • Doygunluk kontrollü motor sistemi, distorsiyonu düşürür.
  • Optimize edilmiş sönümlemeye sahip yansıtıcı olmayan arka oda, dinamikleri geliştirir.
  • Akış optimize edilmiş havalandırmalı kutup parçası, arka odaya optimum bağlantı sağlar.
  • CCAW ses bobini, hareketli kütleyi azaltır.
  • Uzun ömürlü gümüş uçlu teller kullanılmıştır.
  • Düşük rezonans frekansına sahiptir.
  • Alüminyum döküm ön panel.
Teknik Özellikler
Nominal Empedans: 4 Ω
DC Direnci, Re: 3.0 Ω
Ses Bobini Endüktansı, Le: 0.05 mH
Etkin Piston Alanı, Sd: 9.6 cm2
Ses Bobini Çapı: 29 mm
Ses Bobini Yüksekliği: 2.0 mm
Hava Aralığı Yüksekliği: 2.5 mm
Doğrusal Bobin Hareketi (p-p): 0.5 mm
Hava Dahil Hareketli Kütle, Mms: 0.45 g
Serbest Hava Rezonansı, Fs: 600 Hz
Hassasiyet (2.83 V / 1 m): 93 dB
Mekanik Q-faktörü, Qms: 2.94
Elektriksel Q-faktörü, Qes: 1.09
Toplam Q-faktörü, Qts: 0.8
Kuvvet Faktörü, Bl: 2.4 Tm
Nominal güç işleme*: 60 W
Manyetik akı yoğunluğu: 1.1 T
Mıknatıs ağırlığı: 0.22 kg
Net ağırlık: 0.5 kg
*IEC 268-5, high-pass Butterworth, 2600 Hz, 12 dB/oct.